Banner BS
English Prijava
Natisni stran Manjše črke Večje črke
Napredno iskanje

Banka Slovenije

Zakoni in predpisi

Monetarna politika

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega sistema

Jamstvo za vloge v bankah

Reševanje bank

Plačilni in poravnalni sistemi

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Neto finančna sredstva Banke Slovenije

Publikacije in informacije

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Publikacije

Bankovci in kovanci

Poročanje BS

Centralni kreditni register

Domov  > Statistika  > Devizni tečaji in plemenite kovine  > Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

       
Prikaži tečajno listo za:  

Tečaji veljajo od 01.12.2017

 

 

X enot nacionalne valute za 1 evro.
Cena 1g čiste kovine v EUR.
Glejte tudi omejitev odgovornosti Banke Slovenije.

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
AfganistanAFGANIAFN97181,355
AlbanijaLEKALL008133,04
AlžirijaALŽIRSKI DINARDZD012136,05
AngolaKVANZAAOA973198,83
AngvilaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1637
Antigva in BarbudaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1637
ArgentinaARGENTINSKI PESOARS03220,598
ArmenijaARMENSKI DRAMAMD051574,56
ArubaARUBSKI FLORINAWG5332,1210
AzerbajdžanAZERBAJDŽANSKI MANATAZN9442,0116
BahamiBAHAMSKI DOLARBSD0441,1849
BahrajnBAHRAINSKI DINARBHD0480,44713
BangladešTAKABDT05097,245
BarbadosBARBADOŠKI DOLARBBD0522,3698
BelizeBELIZEJSKI DOLARBZD0842,3683
BelorusijaBELORUSKI RUBELJBYN9332,3848
BeninCFA FRANK BCEAOXOF952675,91
BermudiBERMUDSKI DOLARBMD0601,1849
BocvanaPULABWP07212,228
Bolivija, večnacionalna državaBOLIVIANOBOB0688,1877
Bosna in HercegovinaKONVERTIBILNA MARKABAM9771,95583
Brunej, DržavaBRUNEJSKI DOLARBND0961,5990
Burkina FasoCFA FRANK BCEAOXOF952675,91
BurundiBURUNDIJSKI FRANKBIF1082077,9
ButanNGULTRUMBTN06476,383
CuracaoNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,0957
ČadCFA FRANK BEACXAF950676,21
ČileČILSKI PESOCLP152764,31
DominikaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1637
Dominikanska republikaDOMINIKANSKI PESODOP21456,881
DžibutiDŽIBUTSKI FRANKDJF262210,49
EgiptEGIPTOVSKI FUNTEGP81820,958
Ekvatorialna GvinejaCFA FRANK BEACXAF950676,21
EritrejaNAKFAERN23218,520
EtiopijaETIOPSKI BIRETB23032,442
Falklandski otoki (Malvini)FALKLANDSKI FUNTFKP2380,87764
FidžiFIDŽIJSKI DOLARFJD2422,4568
Francoska PolinezijaCFP FRANKXPF953118,59
GabonCFA FRANK BEACXAF950676,21
GambijaDALASIGMD27056,158
GanaGANSKI CEDIGHS9365,4168
GibraltarGIBRALTARSKI FUNTGIP2920,87764
GrenadaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1637
GruzijaLARIGEL9813,2071
GvajanaGVAJANSKI DOLARGYD328245,51
GvatemalaKECALGTQ3208,6988
GvinejaGVINEJSKI FRANKGNF32410691
Gvineja BissauCFA FRANK BCEAOXOF952675,91
HaitiGURDHTG33276,458
HondurasLEMPIRAHNL34027,939
IrakIRAŠKI DINARIQD3681405,6
Iran (Islamska republika)IRANSKI RIALIRR36441740
IslandijaISLANDSKA KRONAISK352121,74
JamajkaJAMAJŠKI DOLARJMD388149,00
JemenJEMENSKI RIALYER886296,58
JordanijaJORDANSKI DINARJOD4000,84104
Južni SudanJUŽNOSUDANSKI FUNTSSP728155,19
Kajmanski otokiKAJMANSKI DOLARKYD1360,97163
KambodžaRIELKHR1164782,2
KamerunCFA FRANK BEACXAF950676,21
KatarKATARSKI RIALQAR6344,4132
KazahstanTENGEKZT398392,31
KenijaKENIJSKI ŠILINGKES404122,13
KirgizistanSOMKGS41782,635
KolumbijaKOLUMBIJSKI PESOCOP1703554,9
KomoriKOMORSKI FRANKKMF174491,51
KongoCFA FRANK BEACXAF950676,21
Kongo, Demokratična republikaKONGOŠKI FRANKCDF9761866,2
Koreja, Demokratična ljudska republikaSEVERNOKOREJSKI WONKPW408153,87
KostarikaKOSTARIŠKI KOLONCRC188670,93
KubaKUBANSKI PESOCUP1921,1849
KuvajtKUVAJTSKI DINARKWD4140,35766
Laoška ljudska demokratična republikaLAOŠKI KIPLAK4189842,4
LesotoLOTILSL42616,072
LibanonLIBANONSKI FUNTLBP4221789,8
LiberijaLIBERIJSKI DOLARLRD430149,88
LibijaLIBIJSKI DINARLYD4341,6100
MacauPATAKAMOP4469,5309
MadagaskarMADAGASKARSKI ARIARYMGA9693801,1
MakedonijaDENARMKD80761,215
MalaviMALAVIJSKA KVAČAMWK454860,25
MaldiviRUFIJAMVR46218,247
MaliCFA FRANK BCEAOXOF952675,91
MarokoMAROŠKI DIRHAMMAD50411,120
MauritiusMAURICIJSKA RUPIJAMUR48039,835
MavretanijaUGUIJAMRO478416,18
MjanmarKIATMMK1041605,5
Moldavija, RepublikaMOLDAVIJSKI LEUMDL49820,357
MongolijaTUGRIKMNT4962895,4
MontserratVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1637
MozambikMETIKALMZN94371,953
NamibijaNAMIBIJSKI DOLARNAD51616,072
NepalNEPALSKA RUPIJANPR524122,24
NigerCFA FRANK BCEAOXOF952675,91
NigerijaNAIRANGN566426,43
NikaragvaZLATA KORDOVANIO55836,333
Nova KaledonijaCFP FRANKXPF953118,59
OmanOMANSKI RIALOMR5120,45619
Otoki Wallis in FutunaCFP FRANKXPF953118,59
PakistanPAKISTANSKA RUPIJAPKR586124,84
PanamaBALBOAPAB5901,1849
Papua Nova GvinejaKINAPGK5983,8039
ParagvajGVARANIPYG6006724,3
PeruSOLPEN6043,8286
RuandaRUANDSKI FRANKRWF646999,10
Saint Helena, Ascension in Tristan da CuFUNT SVETE HELENESHP6540,87764
Saint Kitts in NevisVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1637
Saint LuciaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1637
Saint Vincent in GrenadineVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1637
Salomonovi otokiSALOMONOVOOTOŠKI DOLARSBD0909,2643
SalvadorSALVADORSKI KOLONSVC22210,368
SamoaTALAWST8822,9409
Sao Tome in PrincipeDOBRASTD67824411
Saudova ArabijaSAUDSKI RIALSAR6824,4436
SejšeliSEJŠELSKA RUPIJASCR69015,499
SenegalCFA FRANK BCEAOXOF952675,91
Sierra LeoneLEONESLL6948953,2
Sint MaartenNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,0957
Sirska arabska republikaSIRSKI FUNTSYP760610,06
Slonokoščena obalaCFA FRANK BCEAOXOF952675,91
SomalijaSOMALSKI ŠILINGSOS706689,25
SrbijaSRBSKI DINARRSD941118,66
Srednjeafriška republikaCFA FRANK BEACXAF950676,21
SudanSUDANSKI FUNTSDG9387,9100
SurinamSURINAMSKI DOLARSRD9688,8251
SvaziLILANGENISZL74816,072
ŠrilankaŠRILANŠKA RUPIJALKR144182,00
TadžikistanSOMONITJS97210,440
Tajvan, Provinca KitajskeNOVI TAJVANSKI DOLARTWD90135,559
Tanzanija, Združena republikaTANZANSKI ŠILINGTZS8342650,8
TogoCFA FRANK BCEAOXOF952675,91
TongaPAANGATOP7762,6191
Trinidad in TobagoDOLAR TRINIDADA IN TOBAGATTD7807,9809
TunizijaTUNIZIJSKI DINARTND7882,9695
TurkmenistanMANATTMT9344,1650
UgandaUGANDSKI ŠILINGUGX8004305,3
UkrajinaHRYVNIAUAH98032,150
UrugvajURUGVAJSKI PESOUYU85834,303
UzbekistanUZBEKISTANSKI SUMUZS8609592,8
VanuatuVATUVUV548126,87
Venezuela, Bolivarska republikaBOLIVARVEF93711,834
VietnamDONGVND70426917
Zahodna SaharaMAROŠKI DIRHAMMAD50411,120
ZambijaZAMBIJSKA KVAČAZMW96711,997
Združeni arabski emiratiDIRHAMAED7844,3521
Zelenortski otokiZELENORTSKI ESKUDOCVE132110,83
 POSEB.PRAV.ČRP.XDR9600,83714
 PALADIJXPD96427,543
 ZLATOXAU95934,745
 PLATINAXPT96225,680
 SREBROXAG9610,44587

Opombe:

  • Omejitev odgovornosti: Tečaji mesečne tečajnice in cene plemenitih kovin, ki so objavljeni na spletni strani, so določeni na podlagi virov, za katere Banka Slovenije meni, da so zanesljivi. Banka Slovenije si prizadeva, da bi bili objavljeni tečaji in cene točni in ažurni, vendar pa ne odražajo nujno tečajev in cen po katerih je bilo mogoče trgovati v trenutku, ko so bili zbrani. 
    Banka Slovenije ne prevzema nikakršne odgovornosti za morebitno izgubo, ki bi jo kdorkoli utrpel zaradi odločitev, dejanj ali opustitev, izvršenih na osnovi objav mesečne tečajnice Banke Slovenije. Banka Slovenije zlasti ne prevzema odgovornosti za morebitno gospodarsko izgubo oziroma posredno ali posledično izgubo ali škodo, kamor sodi tudi izguba posla in izguba dobička, ki je neposredna, posredna ali povezana posledica uporabe tečajev in cen mesečne tečajnice Banke Slovenije.
    Banka Slovenije si prizadeva zmanjšati motnje, do katerih lahko pride zaradi tehničnih težav, kljub temu pa ne more jamčiti, da tovrstne težave občasno ne bodo ovirale njenih storitev ali kako drugače vplivale nanje.
    Banka Slovenije si pridržuje pravico spreminjati objavljene tečaje in cene plemenitih kovin in čas njihovega objavljanja.
  • Banka Slovenije tečaje in cene objavi popoldne zadnjega delovnega dne v mesecu. Prikazani so pod naslednjim mesecem, npr. vnos 14.8.2008 v iskalnik vrne tečajnico z datumom 1.8.2008, ki vsebuje devizne tečaje 31.7.2008. 
  • Banka Slovenije objavlja cene plemenitih kovin v skladu s sklepom Sveta Banke Slovenije o določitvi načina izračuna cen plemenitih kovin (Ur. l. RS, št. 86/02) na podlagi 35. člena zakona o računovodstvu (Ur. l. RS, št. 23/99 in 30/02 - ZJF-C in 114/06 - ZUE).
  • V primeru, ko ECB prične oz. preneha objavljati devizni tečaj neke valute, se valuta praviloma prestavi z oz. na mesečno tečajnico BS.
  • Dne 25.10.2006 se oznaka za srbski dinar CSD nadomesti z oznako RSD.
  • Dne 1.4.2007 se sudanski dinar SDD nadomesti s sudanski funt z oznako SDG.
  • Dne 1.7.2007 se ganski cedi GHC nadomesti z ganski cedi z oznako GHS.
  • Dne 1.1.2008 se venezuelski bolivar VEB nadomesti z venezuelski bolivar fuerte z oznako VEF.
  • Tečaj za ZWD 716 (zimbabvejski dolar) od 1.6.2008 dalje je 837.432.000,00.
  • Dne 1.8.2008 se oznaka zimbabvejski dolar ZWD nadomesti z oznako ZWR (menjava valute).
  • Dne 1.1.2009 je Turkmenistan zamenjal denarno valuto turkmenski manat (TMM) z novim turkmenskim manatom (TMT), ki je denominiran s faktorjem 5000. Tržni tečaj za novi turkmenski manat (TMT) objavljen dne 5.1.2009 znaša: 3,88 TMT za 1 EUR.
  • Od 2.1.2009 dalje se uporablja tečaj indijske rupije, objavljen na Dnevni tečajnici – referenčni tečaji ECB.
  • Dne 30.11.2009 je Severna Koreja denominirala svojo valuto (KPW) v razmerju 1:100, en novi von je vreden sto starih. Tečaj KPW je za december 2009 spremenjen s prvotno objavljenih 215,0000 na 2,1500 in za januar 2010 z 206,12000 na 2,0612. Posledično sta se spremenila tudi letna povprečna tečaja za to valuto.
  • Dne 1.9.2010 se zimbabvejski dolar ZWR nadomesti z zimbabvejski dolar z oznako ZWL.
  • Od 3.1.2011 dalje se uporablja tečaj za novi izraelski šekel, objavljen na Dnevni tečajnici – referenčni tečaji ECB.
  • Dne 1.1.2013 je Zambija zamenjala denarno valuto kvača (ZMK) z zambijska kvača (ZMW), ki je denominirana s faktorjem 1000.
  • Zimbabvejska centralna banka je v obvestilu za javnost sporočila, da bo s 15. 6. 2015 ukinila svojo valuto s prehodnim obdobjem do 30. 9. 2015. Banka Slovenije jo je iz svojega seznama umaknila z objavo tečajnice za julij 2015.
  • Čas objave Mesečne tečajnice se s 1. 7. 2016 premika na 16:15. Vzrok so kasnejše objave dnevnih tečajnic pri ECB.
  • Dne 1. 7. 2016 je Belorusija denominiriala valuto beloruski rubelj s faktorjem 10000. Pri tem se je spremenila ISO oznaka (iz BYR na BYN) in šifra valute (iz 974 na 933). Evro je bil 30. 6. 2016 vreden 22315 BYR, 1. 7. 2016 pa je bil vreden 2,2210 BYN. 

     

     

     

     

 

Banka Slovenije
Slovenska 35
1505 Ljubljana
Slovenija
Tel: 01 471 90 00
Fax: 01 251 55 16

Kazalo
Kontakt
Novosti
Razpisi
Javna naročila
Povezave

Enotno območje plačil v evrih

 

Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti